Våra medarbetare är vår allra viktigaste resurs.


Vision

Främja våra medarbetares initiativ för att utveckla smarta lösningar.


Kärnvärden

Vi är sanningsenliga och uppriktiga. och vi står för vad vi säger och gör. Vi är intresserade och tar eget ansvar och hjälper till och löser det vi åtar oss. Vi är positiva och glada och ser nya möjligheter och är öppna för dem.

Kungsbacka

Joakim Källmark

VD

0736 – 40 37 91

joakim.kallmark@jonicom.se

Karin Källmark

Ekonomi

076 – 277 00 79

karin.kallmark@jonicom.se

Claes Skogsberg

Projektledare

0736 – 400 489

claes.skogsberg@jonicom.se

Robert Yao

IT-Ansvarig/integratör

0736 – 400 259

robert.yao@jonicom.se

Image


Anders Gustafsson 

Försäljningschef

0736 - 400 208

anders.gustafsson@jonicom.se

Johan Kjellsson

Tekniker

0736 – 40 37 90

johan.kjellsson@jonicom.se

Anders Fogels

Projektledare/integratör

0736 – 400 465

anders.fogels@jonicom.se

Lucas Sundin

Projektledare/tekniker

0736 – 400 352

lucas.sundin@jonicom.se

Gert Mårland

Projektledare/energiexpert

0736 - 400 877

gert.marland@jonicom.se

Mats Andell

Programmerare/integratör

0736-400 416

mats.andell@jonicom.se

Lars Persson

Tekniker

0736 – 400 269

lars.persson@jonicom.se

Leif Johansson

Tekniker

0736 - 404 802

leif.johansson@jonicom.se

Samuel Källqvist 

Projektingenjör

0736 - 400 326

samuel.kallqvist@jonicom.se

Ismir Pusina 

Tekniker

0736 - 400 551

ismir.pusina@jonicom.se

Oliver Källmark

Tekniker

0736-404 800

oliver.kallmark@jonicom.se

Gustav Holmberg

Programmerare

0736 - 400 559

gustav.holmberg@jonicom.se

Image


Erik Hessman

Programmerare

0736 - 400 396

erik.hessman@jonicom.se

Image


Linda Weidler 

Serviceledare

0736 - 404 809

linda.weidler@jonicom.se

Image


Joakim Ertsborn 

Projektledare

0736 - 404 811

joakim.ertsborn@jonicom.se

Image


Mikael Österlind 

Tekniker

0736 - 404 804

mikael.österlind@jonicom.se

Image


Ludwig Lästh 

Programmerare

0736 - 404 803

ludwig.lästh@jonicom.se

Image


Marcus Stärnman 

Programmerare

0736 - 400 372

marcus.starnman@jonicom.se

Image


Johanna Kembro 

Projektledare

0736 - 400 152

johanna.kembro@jonicom.se

Image


Johan Öhlander 

Tekniker

0736 - 403 792

johan.ohlander@jonicom.se

Image


Johan Wingård 

Programmerare

0736 - 404 805

johan.wingård@jonicom.se

Image


Daniel Grönborg 

Tekniker

0736 - 400 631

daniel.gronborg@jonicom.se

Image


Sebastian Palmgren 

Tekniker

0736 - 404 806

sebastian.palmgren@jonicom.se