Våra medarbetare är vår allra viktigaste resurs.


Vision

Främja våra medarbetares initiativ för att utveckla smarta lösningar.


Kärnvärden

Vi är sanningsenliga och uppriktiga. och vi står för vad vi säger och gör. Vi är intresserade och tar eget ansvar och hjälper till och löser det vi åtar oss. Vi är positiva och glada och ser nya möjligheter och är öppna för dem.

Kungsbacka

Joakim Källmark

VD

0736 – 40 37 91

joakim.kallmark@jonicom.se

Karin Källmark

Ekonomi

076 – 277 00 79

karin.kallmark@jonicom.se

Claes Skogsberg

Projektledare

0736 – 400 489

claes.skogsberg@jonicom.se

Robert Yao

IT-Ansvarig/integratör

0736 – 400 259

robert.yao@jonicom.se

Sebastian Palmgren 

Tekniker

0736 - 404 806

sebastian.palmgren@jonicom.se

Johan Kjellsson

Tekniker

0736 – 40 37 90

johan.kjellsson@jonicom.se

Anders Fogels

Projektledare/integratör

0736 – 400 465

anders.fogels@jonicom.se

Lucas Sundin

Projektledare/tekniker

0736 – 400 352

lucas.sundin@jonicom.se

Gert Mårland

Projektledare/energiexpert

0736 - 400 877

gert.marland@jonicom.se

Mats Andell

Programmerare/integratör

0736-400 416

mats.andell@jonicom.se

Lars Persson

Tekniker

0736 – 400 269

lars.persson@jonicom.se

Leif Johansson

Tekniker

0736 - 404 802

leif.johansson@jonicom.se

Samuel Källqvist 

Projektingenjör

0736 - 400 326

samuel.kallqvist@jonicom.se

Ismir Pusina 

Tekniker

0736 - 400 551

ismir.pusina@jonicom.se

Oliver Källmark

Tekniker

0736-404 800

oliver.kallmark@jonicom.se

Gustav Holmberg

Programmerare

0736 - 400 559

gustav.holmberg@jonicom.se

Image

Erik Hessman

Programmerare

0736 - 400 396

erik.hessman@jonicom.se

Image

Linda Weidler 

Serviceledare

0736 - 404 809

linda.weidler@jonicom.se

Image

Joakim Ertsborn 

Projektledare

0736 - 404 811

joakim.ertsborn@jonicom.se

Image

Mikael Österlind 

Tekniker

0736 - 404 804

mikael.österlind@jonicom.se





Ludwig Lästh 

Programmerare

0736 - 404 803

ludwig.lästh@jonicom.se





Johanna Kembro 

Projektledare

0736 - 400 152

johanna.kembro@jonicom.se





Johan Wingård 

Programmerare

0736 - 404 805

johan.wingård@jonicom.se





Lennart Engelbrektsson 

Tekniker

0736 - 400 631

lennart.engelbrektsson@jonicom.se





Marcus Stärnman 

Programmerare

0736 - 400 372

marcus.starnman@jonicom.se





Johan Öhlander 

Tekniker

0736 - 403 792

johan.ohlander@jonicom.se