Våra medarbetare är vår allra viktigaste resurs.


Vision

Främja våra medarbetares initiativ för att utveckla smarta lösningar.


Kärnvärden

Vi är sanningsenliga och uppriktiga. och vi står för vad vi säger och gör. Vi är intresserade och tar eget ansvar och hjälper till och löser det vi åtar oss. Vi är positiva och glada och ser nya möjligheter och är öppna för dem.

Kungsbacka

Joakim Källmark

VD

0736 – 40 37 91

joakim.kallmark@jonicom.se

Karin Källmark

Ekonomi

076 – 277 00 79

karin.kallmark@jonicom.se

Anders Hedberg

Sälj & marknadsansvarig

0736 – 400 208

anders.hedberg@jonicom.se

Robert Yao

IT-Ansvarig/Systemintegratör

0736 – 400 259

robert.yao@jonicom.se

Emil Hedberg

Programmerare/Systemintegratör

0736 – 400 499

emil.hedberg@jonicom.se

Claes Skogsberg

Projektledare

0736 – 400 489

claes.skogsberg@jonicom.se

Anders Fogels

Projektledare/Systemintegratör

0736 – 400 465

anders.fogels@jonicom.se

Marcus Usilla

Drifttekniker

0736 – 400 372

marcus.usilla@jonicom.se

Keith Caris

Drifttekniker

0736 – 40 37 92

keith.caris@jonicom.se

Johan Kjellsson

Drifttekniker

0736 – 40 37 90

johan.kjellson@jonicom.se

Lars Persson

Servicetekniker

0736 – 400 269

lars.persson@jonicom.se

Lucas Sundin

Servicetekniker

0736 – 400 352

lucas.sundin@jonicom.se

Gert Mårland

Projektledare/energiexpert

0736 – 400 877

gert.marland@jonicom.se

Mats Andell

Programmerare/Systemintegratör

0736-400 416

mats.andell@jonicom.se

Lennart Engelbrektsson

Projektledare

0736 – 400 396

lennart.engelbrektsson@jonicom.se

Oliver Källmark

Tekniker

0736-404 800

oliver.kallmark@jonicom.se

Leif Johansson

Tekniker

0736 – 404 802

leif.johansson@jonicom.se

 
 
 

Skövde


Daniel Blixt

Projektledare/Systemintegratör

0736 – 400 470

daniel.blixt@jonicom.se


Martin Levin

Drifttekniker

0736 – 400 326

martin.levin@jonicom.se


Fredrik Dahlberg

Projektledare/Systemintegratör

0736 – 400 347

fredrik.dahlberg@jonicom.se


Markus Caidahl

Tekniker

0736 -400 559

marcus.caidahl@jonicom.se

Olof Wiik

Projektledare

0722-074 814

olof.wiik@jonicom.se